СТРАХОВІ ПРОДУКТИ
АВТОСТРАХУВАННЯ
Гнучкі зручні пакети автострахування для максимального захисту на дорозі. Додаткові сервіси та вигідні пропозиції для вас.
ПОДОРОЖІ
Вдома чи далеко від нього можна бути впевненим і не думати про зайві турботи. Туристичне страхування пропонує обов'язкові та додаткові пакети.
ЗДОРОВ'Я
Впевненість у завтрашньому дні - це впевненість у своєму здоров'ї і здоров'ї своєї родини. Гарантуйте собі захист і підтримку в разі потреби.
НЕРУХОМІСТЬ
Будьте спокійні - ваше приміщення в порядку. Страхування житлової та бізнс-нерухомості. Зрозумілі тарифи. Гарантований захист від ризиків.
ІНШІ ВИДИ
Безліч додаткових стандартних і персональних налаштувань для вас. Ми завжди готові допомогти вам і бути поруч!
ОБРАТИ РІШЕННЯ

У разі укладення страхувальником договору страхування він зобов’язаний внести страховику плату за страхування – страховий платіж (страхову премію). Розмір страхового платежу визначається на підставі страхового тарифу, який при добровільній формі страхування обчислюються страховиком актуарно (математично) на підставі відповідної статистики настання страхових випадків та зазначається у правилах страхування, а при обов’язковій формі страхування обчислюється страховиком на підставі відповідних нормативно-правових актів. Конкретний розмір страхового тарифу визначається в договорі страхування за згодою сторін з урахуванням характеристик предмету договору страхування, періоду страхування, розміру страхової суми, страхових ризиків та інших особливостей страхування. Оподаткування страхових виплат (виплат страхового відшкодування) здійснюється відповідно до вимог Податкового кодексу України. Розмір нормативу витрат на ведення справи визначається згідно правил страхування за добровільними видами страхування або згідно нормативно-правових актів за обов’язковими видами страхування.
Правила страхування розміщено на вебсайті Товариства та доступні для ознайомлення клієнтами за посиланням https://unives.com.ua/pro-kompaniju/oficijna-informacija-2/1090-2/

СВІТ виважених РІШЕНЬ