Про вжиття тимчасових заходів у ПрАТ «СК «ЮНІВЕС» з метою зменшення ризиків поширення коронавірусу COVID-19

Про вжиття тимчасових заходів у ПрАТ «СК «ЮНІВЕС» з метою зменшення ризиків поширення коронавірусу COVID-19

Частиною першою статті 3 Конституції України визначено, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Враховуючи:

  1. Указ Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,
  2. Постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,
  3. Протокол № 9 засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)»

ТИМЧАСОВО, до припинення карантину на території України, ПрАТ «СК «ЮНІВЕС» припиняє здійснення особистого прийому клієнтів в офісах ПрАТ «СК «ЮНІВЕС».

Прийом кореспонденції (в тому числі, заяв на виплату страхового відшкодування та повідомлень про настання подій, які мають ознаки страхового випадку) здійснюється шляхом листування за допомогою електронної пошти info-kiev@unives.com.ua або засобами поштового зв’язку за адресою місцезнаходження ПрАТ «СК«ЮНІВЕС»: 03150, м.Київ, вул. Велика Васильківська, 72.

Контактні номери телефонів ПрАТ «СК «ЮНІВЕС»:

 

з питань, пов’язаних з укладанням договорів страхування: (044) 206-84-30

 

з питань, пов’язаних з настанням подій, які мають ознаки страхових випадків, та виплатою страхового відшкодування: 0 800 500 824, (050) 454 15 11.

ПрАТ «СК «ЮНІВЕС» здійснює роботу по укладанню договорів страхування та врегулюванню страхових випадків. Заходи, що запроваджуються з метою зменшення ризиків поширення коронавірусу, не впливатимуть на строки обробки документів та прийняття рішень про здійснення страхових відшкодувань.

 

В.о. Голови правління                                                                                           О.О. Козлова