Страховой случай
Рассчитать стоимость страховки
Стать агентом
Нам интересно Ваше мнение
Фондовая компания Unives

Дострахування Вашого автомобіля у зв'язку із змінами курсу валют

 

Шановні клієнти!


            Страхова компанія «UNIVES» висловлює вам щиру подяку за співпрацю!


            Ми піклуємось про надійний і максимально повний захист Вашого автомобіля в період нестабільності та падіння курсу національної валюти, Страхова компанія «UNIVES» рекомендує:

            -   Об'єктивно оцінити поточну ринкову вартість свого автомобіля і зіставити її з розміром страхової суми, зазначеної у чинному договорі страхування КАСКО;

            -   У разі якщо страхова сума, зазначена в договорі страхування КАСКО, менше дійсної ринкової вартості Вашого автомобіля зараз, здійснити дострахованія і привести у відповідність розмір страхової суми з актуальною ринковою вартістю автомобіля.

            Збільшення страхової суми здійснюється шляхом підписання додаткової угоди зі страховою компанією «UNIVES» та оплатою додаткового страхового платежу.

            Приведення страхової суми до величини дійсної вартості автомобіля забезпечить Вам можливість отримання страхового відшкодування в обсязі, який компенсує реально отримані збитки.

            Чим може загрожувати невідповідність страхової суми за договором страхування КАСКО дійсної ринкової вартості застрахованого автомобіля в разі настання страхової події:

           Припустимо, застрахований автомобіль потрапив в ДТП, в якій був пошкоджений бампер і капот. Вартість заміни деталей і ремонту згідно рахунку СТО оцінюється в 10 000 грн. Страхова сума за договором страхування становить 80% від дійсної вартості автомобіля на момент настання страхової події. До виплати буде застосована аналогічна пропорція, і виплата на СТО складе 10 000 * 80% = 8000 грн.

           У випадку викрадення автомобіля або його повної конструктивної загибелі розміру отриманого страхового відшкодування може бути недостатньо для придбання аналогічного автомобіля, оскільки вартість транспортного засобу в національній валюті істотно зросла з моменту укладення договору страхування.
Звертаємо Вашу увагу, що сума додаткового платежу розраховується не за весь період страхування, а лише за період, що залишився до закінчення дії договору.


За детальною інформацією щодо умов дострахування Ви можете звернутися в найближчий офіс СК «UNIVES» http://unives.com.ua/contacts  або за телефоном (044) 206 84 30


Бажаємо Вам безаварійної їзди!