Страховой случай
Рассчитать стоимость страховки
Стать агентом
Нам интересно Ваше мнение
Фондовая компания Unives
ГоловнаФізичним особамСтрахування відповідальності перед третіми особами

Страхування відповідальності перед третіми особами

Трапляються випадки, коли через необережність при експлуатації житлових та нежитлових приміщень власники майна або члени їх родини завдають збитків життю, здоров'ю, майну третіх осіб (своїм сусідам).

Страхування відповідальності перед третіми особами дозволяє захистити майнові інтереси страхувальника та постраждалого, у разі нанесення збитку внаслідок непередбаченої і ненавмисної події (пожежі, вибуху, побутового або аварійного витікання води з водопровідної, каналізаційної, опалювальної і інших систем), яка може відбутися в процесі ведення  господарської діяльності страхувальником на території, вказаній в договорі страхування, і з настанням якої виникає обов'язок страхувальника відшкодувати збиток, завданий третім особам.

Страхова компанія несе відповідальність, якщо страховий випадок, пов'язаний з діяльністю страхувальника, спричинив випадкове та ненавмисне нанесення збитку третім особам.

Страхова сума за договором страхування встановлюється за згодою сторін і є граничною сумою страхового відшкодування, яке може бути виплачене по всіх страхових випадках, що наступили протягом терміну страхування.

СК «ЮНІВЕС» пропонує застрахувати відповідальність перед третіми особами як окремо «Програма добровільного страхування відповідальності перед третіми особами», так і у складі комплексних програм експрес-страхування майна і відповідальності перед третіми особами «Мій спокій» або «Моя фортеця».