Страховой случай
Рассчитать стоимость страховки
Стать агентом
Нам интересно Ваше мнение
Фондовая компания Unives
ГоловнаФізичним особамСтрахування фінансових ризиківБумеранг – сервіс загублених речей
АВТОРИЗАЦІЯ
телефон для довідок (050) 456-2-111

ПРО ПРОДУКТ

Втрата речей - дуже поширена проблема і клієнти Страхової компанії «UNIVES» тепер можуть убезпечити себе від цього ризику шляхом придбання продукту «БУМЕРАНГ».

Сервіс

Страхова сума, грн.

Кількість брелоків

Кількість налейок

БУМЕРАНГ

2400

1

2

 

«БУМЕРАНГ» - простий, швидкий і надійний сервіс повернення втрачених ключів (від квартири, будинку або автомобіля) та документів (паспорта чи водійського посвідчення). Більшість людей, що знайшли чужу річ, готові повернути її законному володарю, але не знають, як це зробити. Чужі документи або ключі не мають серйозної цінності для того, хто її знайшов. Крім того, йому не потрібно робити нічого, щоб розшукати власника - тільки зателефонувати за безкоштовним цілодобовим номером підтримки. Все інше зробить сервісна компанія. Людина, яка знайшла річ, знає тільки номер, вказаний на брелоку або наклейці, тому особисті дані власника речей залишаються конфіденційними. Після повернення речі, людина, яка  знайшла, отримує винагороду.

Купуючи цей страховий продукт, клієнт не тільки підвищує ймовірність повернення загублених речей, але і економить на їх відновлення в разі їх неповернення (ліміти в разі втрати ключів - 800 грн., при втраті одного документа - 800 грн.).

СТАТИСТИКА

Ви маєте сумніви щодо актуальності даної послуги для Вас особисто? Тоді подивіться статистику та оцініть ймовірність повернення своїх ключів або документів:


✔ 24% людей втрачають важливі речі частіше 1 разу на рік;
✔ 96% людей готові повернути загублені речі, але не знають, як це зробити;
✔ 96% ключів і документів з індивідуальним ідентифікатором можуть бути повернуті їх власникам.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

1. Клієнт укладає договір «Бумеранг» і отримує до нього упаковку з брелоком (1 шт) і наклейками (2 шт). Брелок і наклейка містять унікальний ID-номер.
2. Клієнт розміщує брелок на ключах (від квартири, будинку або автомобіля), а наклейки - на документах (внутрішньому паспорті громадянина України, закордонному паспорті або посвідченні водія).
3. У разі втрати або крадіжки ключів або документів, на яких розміщені брелок або наклейки, клієнт дзвонить в безкоштовний цілодобовий центр підтримки 0 800 50 50 81.
4. Людина, яка знайшла річ, звертається за безкоштовним номером служби підтримки, вказаною на брелоку і наклейках, і повідомляє про знахідку.
5. Сервісна компанія забезпечує визначення власника речі за унікальним ID-номером на брелоку або наклейці та безкоштовно доставляє знайдену річ за вказаною клієнтом адресою.
6. Винагорода людині, яка знайшла загублену річ, забезпечує компанія. Людина, яка знайшла річ, не знає персональних даних клієнта Страхової компанії «UNIVES», а бачить тільки номер на брелоку або наклейках - послуга забезпечує повну конфіденційність.
7. Якщо протягом 14 днів з моменту повідомлення про втрату, річ не буде знайдена - страхова компанія компенсує витрати на відновлення/заміну втраченого майна.
8. Сервісну підтримку забезпечує компанія OK LOCK.

ПЕРЕВАГИ

• Швидке і безпечне повернення загублених речей законному власнику.
• Доступна ціна пакета «Бумеранг».
• Відсутність додаткових витрат з повернення загублених речей (безкоштовна доставка знайденої речі, відшкодування людині, яка знайшла, за рахунок сервісної компанії).
• Конфіденційність особистих даних власника загубленої речі.
• Цілодобова безкоштовна лінія підтримки 0 800 50 50 81
• Послуга працює на всій території України (за винятком АР Крим і територій, де ведуться військові / бойові дії, та / або має місце збройний / військовий конфлікт).
• Термін дії сервісу - 1 рік.
• Термін виплати відшкодування у разі неповернення загубленої речі - 5 робочих днів з дати складання Страхового Акту.