Страховой случай
Рассчитать стоимость страховки
Стать агентом
Нам интересно Ваше мнение
Фондовая компания Unives
ГоловнаЮридичним особамОсобисте страхування

Страхування співробітників підприємств


Непередбачуваність і ризикованість сучасного життя робить страхування співробітників все більш популярним та надає підприємству значні переваги.
Ніхто не стане заперечувати той факт, що головне надбання компанії – це її співробітники.

Відданість спільній справі, спрямованість на результат, позитивний настрій в колективі – секрет успіху компанії, що працює в будь-якій галузі. Все частіше перед керівниками підприємств виникає питання мотивації співробітників, підвищення їх лояльності по відношенню до компанії. І не завжди матеріальна мотивація  достатньо ефективна. Цінність робочого місця істотно зростає, якщо людина відчуває затребуваність, вдячність і турботу з боку компанії.

Страхування співробітників – ефективний спосіб мотивації, широко поширений за кордоном. У Україні такий спосіб мотивації з кожним роком набуває більшої популярності. Оскільки, чим більше мотивація співробітників на досягнення результатів і реалізацію свого потенціалу, тим ефективніше він працює, а значить, приносить прибуток компанії.

Переваги страхування персоналу:

  • страхування співробітників є менш витратним, ніж істотне збільшення заробітної платні (до рівня, більшого, ніж можуть запропонувати конкуренти);
  • гарантує вирішення цілого комплексу соціально-медичних проблем, турботу про збереження здоров'я штату професіоналів;
  • профілактика захворювань або своєчасне їх лікування знижує кількість лікарняних та їх тривалість;
  • наявність поліса страхування в соціальному пакеті, що надається компанією, підвищує продуктивність праці за допомогою зацікавленості персоналу в успішному розвитку бізнесу;
  • зменшується плинність кадрів, оскільки підвищується престижність робочого місця;
  • компанія стає привабливішою для висококваліфікованих фахівців.

 

СК «ЮНІВЕС» пропонує Вашій увазі: