Страховой случай
Рассчитать стоимость страховки
Стать агентом
Нам интересно Ваше мнение
Фондовая компания Unives
ГоловнаПро компаніюПривітання керівника

Привітання керівника

Шановні партнери,

Аналізуючи ситуацію, що склалася на ринку страхових послуг України, ми ще в 2013 році визначили два основні драйвери росту – ОСЦПВ та ДМС. Формуючи стратегію розвитку компанії на 2014-2017 роки, ми основний приріст страхових платежів запланували на обов’язкові види і не помилилися, так як уже на сьогодні сума премій склала понад 100 млн. грн. На зростання портфеля ОСАГО, окрім грамотної політики по реалізації полісів, також вплинуло вивільнення значної долі ринку, що пов’язано з виходом декількох страхових компанії.

Крім цього, ми розуміємо, що основний фактор успішного продажу в страхуванні – це агентська мережа. За останній рік ми значно збільшили регіональну мережу, як в обласних центрах, так і в прилеглих містах. При плануванні нового підрозділу, ми керуємось потенціалом регіону відносно реалізації того або іншого виду страхування, а також наявністю команди, якій під силу реалізувати наші плани.

В свою чергу ми гарантуємо надійність, так як резерви компанії сформовані відповідно Закону України «Про страхування» та представлені з врахуванням вимог Нацкомфінпослуг, крім того ми сформували найбільший поміж всіх страховиків об’єм додаткових коштів (ДВ1) у Фонді захисту потерпілих МТСБУ, в розмірі 20,3 млн. грн., і все це в сукупності виключає будь-які ризики неплатоспроможності. На поточний момент статутний капітал складає 25 млн. грн, а сформовані резерви - 63 млн. грн.

Сьогодні ми шукаємо нових надійних партнерів, які стануть частиною нашої команди та допоможуть досягнути нових результатів. Ми відкриті для співробітництва, всі питання та пропозиції Ви можете направити на мою електрону пошту sas@unives.com.ua

З повагою,
Голова правлення СК «UNIVES»
А.С. Спренгель